2019 – Planetary Engineering Group Earth – PEGE.org – turkish

Enerji dönüşümü, iklimin korunması ve küresel refaha doğru gerekli gelişimle ilgili güncel konular hakkında haberler ve açıklamalar.


Agora: Planlanmış kasıtlı tam başarısızlık
Agora önerisi: bürokrasi, bürokrasi ve daha fazla bürokrasi! Bunun arkasında "kapitalizm kötüdür, bürokrasi her şeydir" şeklindeki çılgınca düşünce yatmaktadır.


CO2 vergisini nasıl açıklıyorsunuz?
CO2 vergisini seçmene nasıl açıklarsınız ki bu konuda hevesli olsun? Seçmenin şimdiden vergi kaçırma hayalleri kurmaya başladığı bir takas anlaşması olarak.


İklim koruma üstünlük evi
Bu arada, internette kendilerini zaten "artı enerji evi" olarak adlandıran gülünç 4 kW fotovoltaik ile teklifler bulabilirsiniz. Bu nedenle, yeni bir terim gereklidir.


İklim koruma ve fiyatlandırma
Bir Alman bir Çinliden ortalama 2,5 kat daha fazla kazanıyor, ancak Çinliler çok daha fazla ısı pompası satın alabiliyor. AB Rekabet Komisyonu için bir dava.
          2019 – Planetary Engineering Group Earth – PEGE.org – turkish: Enerji dönüşümü, iklimin korunması ve küresel refaha doğru gerekli gelişimle ilgili güncel konular hakkında haberler ve açıklamalar. https://2019.pege.org/turkish.htm